Helikopter Turu ve Kiralama

En Kolay Oturma İzni Veren Ülkeler
16 Aralık 2017
Pegasus’ta Çifte Bayram
14 Haziran 2018

Helikopter turu; İstanbul’un eşsiz güzelliğini bir de havadan görmek isteyenler için güzel bir seçim olacak. Helikopter kiralamaya gerek kalmadan 1 kişi dahi olsanız bilet alarak 15 dakikalık bu güzel tura katılabilir helikopter ile uçma deneyimine sahip olabilirsiniz. Turlar hava durumuna bağlı olmak kaydı ile günlük kesin kalkışlı olarak gerçekleşmektedir. Ya da dilerseniz helikopteri kiralayarak size özel bir tur ile dilediğiniz kadar uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

Helikopter Turu fiyatları

15 dakikalık helikopter turlarına bir kişi dahi olsanız bilet alarak katılabiliyorsunuz. Fakat 30 ve 45 dakikalık turlara katılmak için helikopteri kiralamanız ve size özel uçuş yapılmasını sağlamanız gerekecek. Turlarımız Ayazağa dan yapılmaktadır. Pazar günleri yapılan turlar için helikopterin aşağıda belirttiğimiz fiyatları ödeyerek size özel bir tur olmasını sağlayabilirsiniz.

 

15 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

 

15 dakikalık helikopter tur fiyatı 75 euro’dan başlayarak helikopterdeki konuma göre 175 euro ya kadar yükselmektedir. Daha detaylı bilgi verecek olursak 3 koltuk ve 2 sıra ve bir de pilot yanı olmak üzere toplam kapasite 7 koltuktur. Orta sıralar 75 Euro cam kenarları 125 Euro Pilot yanı ise 175 Euro olarak fiyatlandırılmaktadır. 15 Dakikalık tur’da İstanbul boğazı, Tarihi yarımada ve Haliç’i görmeniz mümkün olabilmektedir. Bu turumuzda tur esnasında evlilik teklifi de yapılmaktadır bununla ilgili detaylı bilgi için helikopter turu evlilik teklifi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca 15 dakikalık helikopter turu için tüm koltukları alarak size özel olmasını istiyorsanız normalde tüm koltukların toplam bedeli 825 euro dur fakat tüm koltukları kapattığınızda bu turun fiyatı sizin için 750 Euro olacaktır.

 

30 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

 

Bu turda koltuk bazında satış yapılarak tur yapılmamaktadır. Bu turu gerçekleştirmek için helikopter in tamamını kiralamış olmak ve size özel bir tur gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. 30 dakikalık helikopter turu fiyatı ise 1200 euro dur. Bu turda İstanbul boğazı, Asya yakası, Tarihi yarım ada, ve Haliç i görmeniz mümkün olmaktadır. 6 Yolcuya kadar katılım gösterilebilir.

 

45 Dakikalık Helikopter Turu Fiyatı

Bu turda koltuk bazında satış yapılarak tur yapılmamaktadır. Bu turu gerçekleştirmek için helikopter in tamamını kiralamış olmak ve size özel bir tur gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. 60 dakikalık helikopter turu fiyatı ise 1650 euro dur. Bu turda İstanbul boğazı, Asya yakası, Tarihi yarım ada, ve Haliç’i ve Karadeniz’i görmeniz mümkün olmaktadır.

Helikopter turu hakkında detaylı bilgi edinmek ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki forma yazabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır. yada direk 0850 500 0 777 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Helikopter Kiralama

Helikopter turu dışında kısa menzilli seyahatleriniz için Helikopter Kiralama alternatifini kullanabilirsiniz. Diğer seyahatlere göre biraz pahalı bir seyahat olsa da bazı durumlarda tercih edilmesi gerekebilir. Daha çok iş seyahatleri için tercih edilen Helikopter kiralama işlemi hasta nakli gibi durumlarda da tercih edilmektedir. İstanbul merkezli bir kaç firmadan kiralanabilir.

 

 

Helikopter Kiralama Fiyatları

Helikopter kiralama fiyatları yolculuğunuzun uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. 45 Dakikalık bir yolculuk için yaklaşık olarak 1650 euro civarında bir fiyatlama çıkmaktadır. Eğer kiralama talebiniz var ise aşağıdaki forma helikopter kiralamak istediğinizi nereden nereye olduğunu ve kaç kişi olduğunu detaylı bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Kiralama uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayarak seyahatiniz ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlama vereceklerdir.

 

Kaynak:plusfly.com

 

(Visited 1.351 times, 1 visits today)

2 Comments

  1. Yükseklik korkusu olmayanlar için harika bir hizmet . Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Sağ tuş yasaklandı !